Reklama

NECH VAŠU REKLAMU PREVÁŽA NOMAGO AUTOBUS

Autobus je médium v pohybe

Popularita a využívanie autobusu ako dopravného prostriedku sa v budúcnosti určite dočká výrazného nárastu. Autobusová reklama vzhľadom na svoju veľkosť a mobilný charakter efektívne dopĺňa všetky aktivity marketingovej komunikácie. Môže vám pomôcť pri rozpoznávaní značky a vytváraní reklamy zameranej na produkt. Oslovuje hlavne mobilnú populáciu, najmä mladých, ekonomicky aktívnych obyvateľov a starších ľudí.

Cielené zameranie na zákazníkov a lokalizácia ponuky.

Mobilná reklama na autobuse nevyžaduje žiadne ďalšie zásahy do životného prostredia. V Nomago ročne najazdíme viac ako 10 miliónov km. To znamená, že nás v rovnakom období zahliadne viac ako 10 miliónov vodičov! Poskytujeme výnimočný dosah a frekvenciu zakúpeného reklamného priestoru.

Nenechajte si ujsť jedinečný časový moment kontaktu so zákazníkmi.

Poskytujeme vonkajšiu reklamu na autobusoch MHD, ktoré majú efektívny dosah na mestské prostredie v kombinácii s každodenným ruchom mesta. Autobusy sú úzko prepojené s každodenným životom obyvateľov. Vonkajšia reklama prostredníctvom reklamného priestoru na autobusoch (aj napriek vzostupu digitálneho) si zachováva pozíciu vynikajúceho promotéra predaja a oprávnene sa radí medzi vysoko viditeľné média s dobrým dosahom.

Využite priestor vo vnútri autobusu

Každý cestujúci trávi v autobuse viac ako 30 minút denne. Z toho dôvodu je výhodou reklamy v autobusoch dlhodobejšie vystavenie cestujúcich reklame. Vo vnútri autobusu sú preto vhodné obsiahlejšie reklamy, ktoré zaujmú cestujúcich a vzbudia ich pozornosť počas každodenného rutinného cestovania. Postaráme sa o zdieľanie resp. spoznanie vášho produktu v autobusoch (»sampling«), zdieľanie letákov a katalógov v mestských autobusoch, na billboardoch alebo plagátoch za sedadlom vodiča.

Spoznajte výhody reklamy na autobusových staniciach

Väčšina cestujúcich prichádza na autobusové stanice aj o 5 a viac minút skôr, takže prvou výhodou reklamy na autobusoch a zastávkach je určite dlhodobá prítomnosť reklamného odkazu. Určite nie je zanedbateľná vysoká frekvencia cestujúcich a možnosť lokalizácie reklamného odkazu až na 20 autobusových staniciach po celom Slovinsku.

U nás si môžete prenajať reklamný priestor na mestských a prímestských autobusoch a na všetkých autobusových staniciach a zastávkach. Exteriér autobusu je atraktívny najmä svojou veľkosťou a mobilnosťou a zároveň ponúka rôzne kreatívne riešenia, ktoré skrášľujú autobusy a spestrujú mestá.

Osobité formy reklamy určené pre špeciálne akcie alebo obchodné značky

Zabezpečíme pre vás značkové vozidlo po celú dobu prenájmu alebo zorganizujeme akciu v samotnom autobuse. Pomôžeme vám zabezpečiť reklamu s príbehom v súlade s vašou obchodnou značkou.
Buď informovaný

Nenechaj si ujsť ďalšie akcie a dôležité novinky!

Si dobrodružný alebo bežný cestovateľ? V každom prípade pre teba pripravujeme aktuálne, zaujímavé a užitočné cestovateľské informácie, ktoré raz alebo dvakrát mesačne doručíme do tvojej poštovej schránky.